AGENDA 2024

Friday Januari 26 Christmasworld Frankfurt
Sunday September 29
15th Club Day Achterveld


AGENDA
2023

FEBRUARY Friday 3 and Saturday 4 February – ChristmasWorld Frankfurt 

MARCH
Sunday March 12 – Craft Day Achterveld

APRIL
Sunday April 15 – Visit Lemax Showroom

SEPTEMBER
Wednesday 6,7,8 September – Tuincentrum Osdorp
S aturday 9 September – Coppelmans Valkenswaard CANCELED!

Monday 18 & Tuesday 19 September – Construction day at Tuinwereld Wijchen
Wednesday 20 September – Bosrand Alphen a/d Rijn
Thursday 21 September – Bosrand Wassenaar Saturday 23 September – Bosrand Alphen a/d Rijn Sunday 24 September – 14th Christmas village club day Achterveld! Wednesday, September 27 – Bosrand Oegstgeest Friday, September 29 – Bosrand Oegstgeest



OCTOBER
Wednesday October 4 – Bosrand Woerden

Thursday October 5 & Friday October 6 Groenrijk Den Bosch
Saturday October 7 & Sunday October 8 – Bosrand Oegstgeest
Wednesday October 11 – Bosrand Rijsbergen

AGENDA 2022

AUGUSTUS 
19 t/m 21 augustus – Bouwen Intratuin Lisse

SEPTEMBER
17 september – Bouwdag Tuinwereld Wijchen
22 t/m 23 september – Bouwdagen Intratuin Duiven
25 september – Aanwezig bij de Kerstdorpclub clubdag! Met verkoop en waar we uitleg geven over hoe je een berg maakt!

OKTOBER
1,5 en 7 oktober – Bouwdagen Bosrand Oegstgeest
6 oktober – Bouwdag Bosrand Wassenaar
8 t/m 9 oktober – Bouwdagen Groenrijk Den Bosch
15 oktober – Extra Bouwdag Bosrand Oegstgeest
23 oktober – Aanwezig tuincentrum meeting De Boet Hoogwoud

NOVEMBER
13 november – Kerstdorpclub/Kerstdorpbouwers Clubdag Intratuin Lisse georganiseerd, opkomst 100+ leden!
26 november – Helpen met bouwen in de Koepel kathedraal in Haarlem

DECEMBER
1 december – Dorpje bouwen Gipskamer OLVG Oost in Amsterdam
17 december – Aanwezig met stand op de kerstmarkt in Hoef en Haag!

Winkelwagen
Geverifieerd door MonsterInsights